نقش ورزش در کاهش استرس دانش آموزان در فصل امتحانات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما


جهت سفارش تبلیغات با شماره در تماس باشید (ماهانه تنها....... تومان با بازدهی عالی)

ثبت تبلیغات لینکی در سایت تنها با ...... تومان در ماه


   ورزش می‌تواند در تنظیم قوای عملکردی دانش‌آموزان نقش مهمی داشته باشد. ورزش به عنوان کاتالیزور و عامل تسهیل‌کننده بین روح و جسم بوده و می‌تواند در نحوه ی عملکردی دانش‌آموزان و موفقیت تحصیلی آنان نقش مهمی داشته باشد.

   تحقیقات علمی متعددی مبنی بر نقش گسترده ورزش در تقویت روحیه دانش‌آموزان وجود دارد که همگی می‌توانند دلیلی بر اثبات اهمیت آن در عملکرد بهتر دانش‌آموزان و تنظیم روحیات آنها داشته باشند. اجرای ورزش صبحگاهی در مدارس می‌تواند تا حدی در این زمینه موثر باشد ولی برای دستیابی به نتایج بهتر و مطلوب‌تر آن کافی نیست.با فرا رسیدن فصل سرد سال، اجرای ورزش صبحگاهی نیز در مدارس تا حدی محدودتر می‌شود که این امر نقش خانواده‌ها را در تداوم ورزش در دانش‌آموزان یادآور می‌شود. خانواده‌ها در کنار اولیای مدارس نقش مهمی در نهادینه‌سازی فرهنگ ورزش در کودکان دارند که در صورت تحقق این امر می‌توان شاهد مزایای آن در پیشرفت تحصیلی، بهبود عملکردی و تعادل روحی روانی دانش‌آموزان بود.
   با اجرای روزانه 10 دقیقه ورزش و یا نرمش صبحگاهی، قوای روحی و جسمی دانش‌آموزان متعادل شده و دانش‌آموز با آمادگی بیشتری در کلاس درس و امتحان حاضر می‌شود.

   به این ترتیب یک توصیه ی مناسب مناسب برای همه ی دانش آموزان عزیز انجام ده دقیقه ورزش در هر روز است.

   منبع: فارس نیوز


Code Center

مشخصات

  • منبع: http://2onyayevarzesh.blogfa.com/post/4
  • کلمات کلیدی: ورزش ,دانش‌آموزان ,مدارس ,می‌شود ,مهمی ,عملکردی ,دقیقه ورزش ,دانش آموزان ,ورزش صبحگاهی ,داشته باشد ,مهمی داشته
  • تعداد بازدید این مطلب

    کد پربازدیدترین

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

برای ورود به کانال الگرام ما کلیک کنید